Renth Nedir?

Bugünün iş dünyası verimlilik kavramına odaklı. Küresel ekonominin giderek hassas bir noktaya geldiği günümüzde, rekabeti sağlayacak en önemli faktör verimliliği artıracak çözümleri hayata geçirmek. Firmaların ana işlerine odaklanması, yatırım maliyet planlarında alternatif çözümleri kullanması, riski azaltmak ve verimliliği artırmak için hayati önem taşıyor.

RENTH Makine Kiralama Hizmetleri’nin misyonu; 500’ü aşkın makine ve ekipman çeşidi ile, aradığınız hız ve kalitede kiralama hizmeti almanızı sağlayarak verimliliği artırmanız.

RENTH Makine Kiralama Hizmetleri, kaynaklarınızı doğru kullanmanızı, makinaların ve ekipmanların ihtiyaç duyduğu sigorta, vergi, onarım, parça değişimi gibi tüm maliyetlerden ve makinelerin kullanım ömrü tamamlandığında karşınıza çıkacak satış/elden çıkarma süreçlerinden de kurtulmanızı sağlıyor.

1957 yılından beri kendi alanının en itibarlı kuruluşlarından biri olan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. tarafından kurulan RENTH, kiralama hizmetini uzun soluklu bir çözüm ortaklığı olarak hayata geçirmeyi hedefliyor. Hizmetimizin kalitesi ve sürekliliğiyle tercih edilen firma olmak en önemli amacımız.

  • Doğru zamanda doğru makine ve ekipman kiralama yatırımını yapmanız
  • Yarım asrı aşan deneyimimizi kullanarak en verimli sistemi hayata geçirmeniz
  • Zamanında servis ve hizmet alarak süreçlerinizi kesintisiz devam ettirmeniz
  • Karlılık ve verimlilik oranlarınızı günden güne artırmanız
  • Kiralama sisteminin tüm avantajlarının yanısıra makine ve ekipman parkınız için “işinize sizin kadar yakın” bir danışmanlık avantajından da yararlanmanız RENTH ekibi olarak en önemli önceliklerimiz.

 

İşinize ve size yakınız, pazarı ve makine ihtiyaçlarını deneyimimizle doğru analiz ediyor, size optimal önerilerle geliyoruz. Kiralarken kazanmanıza, kazanırken işinize odaklanmanıza ve değer yaratmanıza katkıda bulunacağız.